ارسال فوری دارو تهران

ارسال فوری دارو تهران

خرید دارو به صورت آنلاین به دلیل راحتی و سهولت خرید در ایران در حال افزایش است که یک راه راحت و آسان برای تهیه داروهای مورد نیاز است. با خرید آنلاین دارو، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به داروخانه ندارید و می توانید در هر زمان و مکانی که هستید، داروی مورد نیاز خود را سفارش دهید. داروها معمولاً در دسته های مختلف مانند داروهای بدون نسخه، داروهای با نسخه، مکمل های غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی دسته بندی می شوند. ارسال فوری دارو در تهران یکی از خدماتی است که در طب 724 ارائه می شود. شما می توانید برای ارسال دارو شبانه روزی و 24 ساعته با تماس با طب 724 در خوواست خود را برای خرید انواع دارو ثبت نمایید و کمتر از یک ساعت درب منزل تحویل بگیرید. این امر سبب می شود در شرایط اورژانسی و در شرایطی که بیمار و اطرافیان توان خرید مستقیم و رفتن به دارو خانه را ندارند، در وقت آن ها صرفه جویی شود و در زمان کوتاهی دارو به دستشان برسد. طب 724 به صورت یک داروخانه شبانه روزی در غرب تهران، شرق، شمال و جنوب خدمات ارائه می دهد. البته شما می توانید برای ویزیت پزشک در منزل، تزریقات در منزل، انواع رادیولوژی و سونو گرافی با ما تماس بگیرید تا با اعزام پزشک متخصص و نیروی مجرب در کمتر از یک ساعت به درمان شما بپردازیم.02122689398 | 09123039316 | 09102674930

نکات قابل توجه خرید آنلاین دارو

البته نکات قابل توجه این است که برخی دارو ها کمیاب هستند و در برخی موارد، ارسال دارو با محدودیت هایی همراه است مثل دارو های غیر قابل فروش بدون نسخه. خرید آنلاین داروی کمیاب یا داروی بدون نسخه ممکن است صورت نگیرد. از طرفی هنگام سفارش دارو دقت نمایید تمامی اطلاعات اعم نام دقیق، دوز دارو، تعداد مورد نیاز و یا حتی شرکت سازنده دارو را ذکر نمایید. پس از خرید نیز در صورت بروز هر گونه مشکل با پشتیبانی 24 ساعته طب 724 تماس حاصل فرمایید. محافظت و نگهداری از دارو و هم چنین دما ی دارو هنگام ارسال باید رعایت شود. برخی ار دارو ها باید در شرایط دمایی خاص نگهداری شوند و هم چنین باید در بسته بندی های محکم و ضد ضربه نفوذ قرار گیرند. ما در این مرکز تمامی نکات مربوط به ارسال صحیح دارو را رعایت میکنیم.

مزایای خرید دارو به صورت آنلاین

این روش خرید دارو مزایای زیادی نسبت به خرید حضوری دارو دارد. از جمله مزایای خرید داروی آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • راحتی و آسایش: خرید داروی آنلاین بسیار راحت تر و آسان تر از خرید حضوری دارو است. شما می توانید بدون نیاز به خروج از منزل و در هر ساعتی از شبانه روز، داروی مورد نیاز خود را خریداری کنید.
  • صرفه جویی در زمان: می تواند باعث صرفه جویی در زمان شما شود. شما دیگر نیازی به مراجعه به داروخانه و انتظار در صف ندارید و می توانید داروی خود را از منزل یا محل کار تحویل بگیرید.
  • گزینه های بیشتر: به شما امکان می دهد از بین طیف گسترده تری از داروها و محصولات بهداشتی و آرایشی انتخاب کنید.

ارسال دارو

معایب خرید دارو به صورت آنلاین

  • عدم امکان معاینه توسط پزشک: در خرید دارو به صورت آنلاین، ممکن است پزشک دارو را تجویز نکند. بنابراین، باید قبل از مصرف دارو، با پزشک خود مشورت کنید.
  • عدم امکان مشاوره با داروساز: در خرید دارو به صورت آنلاین، داروساز در دسترس نیست تا در مورد نحوه مصرف دارو به شما مشاوره دهد. بنابراین، باید قبل از مصرف دارو، اطلاعات لازم را در مورد نحوه مصرف آن مطالعه کنید.

در نهایت هزینه ارسال دارو به مواردی بستگی دارد که بر قیمت آن تاثیر گذارند. عواملی مانند بیمه و یا خرید داروی آزاد، نوع دارو، ایرانی یا خارجی بودن، مسیر محل مورد نظر و… برای اطلاع از تعرفه ارسال دارو با ما تماس بگیرید. بیماران و سالمندان باید در منزل جهت ادامه دادن روند درمان با  اصول و نکات لازم را رعایت کنند که البته نیازمند تجربه فراوان است و مرکز خدمات پرستاری و مراقبت در منزل طب 724 با کادری تخصصی و مجرب آماده پاسخگویی به سوالات و اعزام دکتر با تجربه و متعهد در کمتر از نیم ساعت جهت ارائه خدمات مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل است. مرکز طب 724 با دادن خدمات ۲۴ ساعته به تمامی خانوادها میتواند خدمات شایانی را در این زمینه ارائه دهد که در تمامی این سالها افتخار ما همراهی بیماران با پرسنلی متعهد و آموزش دیده می باشد.02122689398 | 09123039316 | 09102674930

آخرین اخبار و مقالات طب 724